Sky Lounge we Frankfurcie (T2)

Na trzecim piętrze w strefie tranzytowej, naprzeciwko bramki D8 znajduje się salonik Sky Lounge. Jest on otwarty pomiędzy godziną 6:15, a 21:00. Maksymalny czas pobytu wynosi 3 godziny. Poza tym oferuje on prysznic za dodatkową opłatą.

Jest to jeden z tych saloników, gdzie zawsze miło się wraca. Oferuje on nie tylko dużo miejsca, wygodne kanapy i siedzenia do pracy, ale także świetne zaplecze gastronomiczne.

Na początku trzeba wyróżnić bardzo smaczną kawę. W moim wypadku jest to zawsze Latte Macchiato. Ale dostępne są także inne rodzaje oraz herbaty. Nie brakuje również zimnych napojów. W zasadzie wszystko co można sobie zażyczyć.

Z konkretów mamy pyszne bułki, tosty i rogaliki. Z dodatków biały ser, oliwki, dżemy, ogórki i ketchup. Poza tym są na ciepło świetne niemieckie kiełbaski oraz gotowane ziemniaki. Do tego pasują również gotowe kanapki z białego pieczywa. Zawsze stoi talerz z owocami: gruszki, winogrono i jabłka.

Z przekąsek chipsy, talarki i orzeszki. Alkoholi jest do wyboru do koloru. Wódka Absolut, Whisky Red Label, różne Giny, wina, Martini itd.

Do Internetu dostajemy hasło. Działa bezproblemowo.

IMG_1598

IMG_1599

IMG_1600

IMG_1602

IMG_1604

IMG_1606