Salon Business Executive Lounge w Poznaniu

Jest to nowo otwarty salonik (w styczniu 2014 roku). Z Business Executive Lounge bezpłatnie korzystają pasażerowie podróżujący klasą business, posiadający złote karty lojalnościowe wydane przez linie lotnicze zrzeszone w Star Alliance, karty Priority Pass, karty Diners Club International, Airport Angel lub vouchery od biur podróży. Opłata za jednorazowe wejście wynosi 50 złotych.

Obsługa zawsze tutaj była na wysokim poziomie. Pani nie każe czekać na formalności i przynosi kartę do stolika. Nigdy nie brakuje żadnych napojów (liczne alkohole, Sprite, Cola, Fanta, soki Cappy, herbaty, czekolada, kawa) ani słodyczy (ptasie mleczko, ciastka, paluszki, rurki z czekoladą, chipsy). Zdecydowanie gorzej jest z konkretami. Trzeba mieć spore szczęście, żeby trafić na koszyk z kanapkami (z kurczakiem, z twarożkiem itp.). Są one bardzo smaczne, co powoduje, że znikają w mgnieniu oka.

Internet w saloniku działa z bardzo dobrą prędkością i trudno mieć do niego zastrzeżenia. Hasło i login otrzymujemy przy wejściu.

Na pochwałę zasługuje również dobry wybór prasy. Zawsze można poczytać dzisiejszą Rzeczpospolitą i Gazetę Wyborczą.

IMG_1559

IMG_1563

IMG_1564

IMG_1565

IMG_3426

IMG_3791

IMG_3792

IMG_6569

IMG_6570

IMG_7459

IMG_7460